مقاله ها

جنايتي ديگر از رژيم صهيونيستي

 
 
مقامات بهداشتی رژیم صهیونیستی، به زنان یهودی اتیوپیایی "مدروکسی پروژسترون" تزریق می کنند، این جنایت در راستای عقیم‌سازی اجباری گروه‌های قومی انجام می شود.

جنايتي ديگر از رژيم صهيونيستي

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ مقامات رژیم صهیونیستی به زنان یهودی  اتیوپیایی "مدروکسی پروژسترون" تزریق می کنند، بدون آن که عوارض جانبی آن برایشان توضیح داده شود. به برخی از زنان اتیوپیایی ساکن اردوگاه موقت اجازه ورود به کشور داده نشده است، چون حاضر نشده اند رضایت دهند این دارو به آن‌ها تزریق شود، و برخی به اشتباه فکر می‌کنند واکسن به آن‌ها تزریق شده است.

در گزارش روزنامه گاردین آمده است: چرا باید بدون آگاهی و رضایت زنان به آنان داروی عقیم‌سازی داده شود؟

در گزارش این روزنامه انگلیسی زبان تاکید شده است: مقامات رژیم اشغالگر قدس، تلاش می کنند تا اکثریت خود را در میان کل جمعیت این کشور حفظ کنند، و به همین خاطر شاید فریب یا اجبار یهودیان اتیوپیایی به استفاده از این داروی بسیار قوی، منطقی به نظر آید.

با وجود این، در گزارش گاردین نتیجه گرفته شده است که تزریق این دارو به زنان اتیوپیایی "روشی برای کاهش تعداد کودکان متعلق به خانواده‌های سیاه‌پوست و فقیر است."

نویسنده گزارش گاردین تاکید می کند: شاید بسیاری خبر نداشته باشند که این مورد، یکی از موارد بسیار متعدد نقض حقوق بشر در زمینه سلامت بارداری است.

این نویسنده می افزاید: اسنادی مبنی بر عقیم‌سازی اجباری معلولین و گروه‌های قومی اقلیت در سراسر اروپا و ایالات متحده در قرن بیستم وجود دارد.

در گزارش این روزنامه آمده است: "بسیاری از دست اندرکاران به زنان توضیح نمی‌دهندکه دارند عقیم می‌شوند، بلکه دلیل دیگری برای آن تراشیده می‌شود. "

این روزنامه معتبر انگلیسی با تاکید برنقض حقوق زنان یهودی تصریح می کند: این موضوع، تلاش‌های هدفمند گروه‌های ارتجاعی برای نفی حق زنان در دستیابی به امکانات پزشکی بارداری و پیشگیری از بارداری است.

در این گزارش آمده است: تمام این موارد با هم ارتباط دارند، هر جزئیاتی که داشته باشند، همه این موارد نشان دهنده تحقیر بنیادین نسبت به زندگی زنان یهودی سیاهپوست است. ممانعت از بارداری، ممانعت از دستیابی آنان به امکانات پزشکی طی بارداری یا مداخله پزشکی بدون آگاهی و رضایت آنان، همه و همه سلامت، شأن انسانی و حق این زنان بر بدن خویش را به مخاطره می‌اندازد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جزوات مطالعاتی

فراتر از جمهوری اسلامی «ایران»

معرفی کتاب

درٌ نجف

نشریه آدینه

فراتر از جمهوری اسلامی «ایران»

تمامی حقوق مطالب محفوظ است